Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Swimkick/Minioren circuit deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 10-03-2018
Inschrijfdatum:woensdag 28-02-2018
Afmelddatum:dinsdag 06-03-2018
Organisatie: Bijtelskil
Plaats: AQUAALTENA
MIDDENWEG 1
4281 KH
ANDEL
0183445041
http://www.zwembadaquaaltena.nl
6 banen
Reistijd: ± 16 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; om 14:20 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen: 14:30 uur
Aanvang: 15:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, Carin van Berchum, Samantha Vonk, Bastiaan Baggerman, Mark Visser, Larissa Huisman, Sacha Maas
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Swimkick-Minioren-Senioren Ronde 3

Andel  10-3-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200400340Celine Besselink04 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag

43.58
33.95
S
S
24-2-2018
24-2-2018
Andel
Andel
200700128Yara Besselink07 :9
14
100 vrije slag
50 vrije slag

1:34.56
41.25
S
S
09-12-2017
13-1-2018
Andel
Papendrecht
201100075Jos de Boef11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

1:16.79
1:22.24
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
201100130Mirte Delleman11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

33.69
40.01
S
S
27-1-2018
16-12-2017
Oosterhout
Andel
200603437Mitchel Delleman06 :2
12
25 schoolslag
25 vrije slag

28.92
NT
S
27-1-2018Oosterhout
201000118Emma van Es10 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

31.55
33.30
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200800081Sjack van Es08 :4
14
50 schoolslag
50 vrije slag

1:05.22
56.49
S
S
27-1-2018
27-1-2018
Oosterhout
Oosterhout
200901356Amy den Haan09 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT

200400534Chimène Huisman04 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag

43.78
37.46
S
S
24-2-2018
03-2-2018
Andel
Papendrecht
201100122Evalien Kooij11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

58.29
1:13.52
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
201100128Amy de Kooter11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

40.23
39.62
S
S
27-1-2018
16-12-2017
Oosterhout
Andel
200800185Lars de Kooter08 :6
16
50 vlinderslag
100 schoolslag

45.95
1:43.63
S
S
18-2-2018
17-2-2018
Leiden
Leiden
201100132Femke de Laat11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

51.75
57.70
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200900168Anne Lisman09 :5
13
100 schoolslag
50 vrije slag

2:23.92
1:00.11
S
S
09-12-2017
24-2-2018
Andel
Andel
200600093Rens Lisman06 :4
14
50 schoolslag
50 vrije slag

56.38
42.64
S
S
03-2-2018
26-11-2017
Papendrecht
Oosterhout
201000120Tessa Mandemakers10 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

37.36
29.32
S
S
27-1-2018
07-10-2017
Oosterhout
Andel
200600095Niels Muijt06 :10
20
100 vlinderslag
400 vrije slag

NT
6:31.11

S

09-12-2017

Andel
200703106Annelieke Neele07 :2
12
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT

200604348Jowen van Oord06 :2
12
25 schoolslag (BM)
25 vrije slag (BM)

NT
NT

200500684Romée van Rossem


05 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag
38.50
35.08
S
S
16-12-2017
24-2-2018
Andel
Andel
200901177Herbert Schouten09 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

46.42
NT
S
27-1-2018Oosterhout
200900152Emma van der Spoel09 :3
13
50 schoolslag
50 vrije slag

1:06.39
58.09
S
S
28-10-2017
27-1-2018
Sliedrecht
Oosterhout
200703102Tessa van der Spoel07 :4
14
50 schoolslag
50 vrije slag

1:08.52
55.80
S
S
27-1-2018
13-1-2018
Oosterhout
Papendrecht
200400435Jan-Bart Verheij04 :104
204
100 vlinderslag
50 vrije slag

1:24.27
30.36
S
S
24-2-2018
24-2-2018
Andel
Andel
200500417Jurrian Verheij05 :102
204
50 rugslag
50 vrije slag

45.99
39.82
S
S
24-2-2018Andel
200800754Mirthe Verheij08 :4
17
50 schoolslag
50 vrije slag

1:04.25
57.11
S
S
16-12-2017
30-9-2017
Andel
Papendrecht
200400338Margonda Versluis04 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag

43.57
36.64
S
S
27-1-2018
28-10-2017
Oosterhout
Sliedrecht
200800384Hannah Vink08 :4
17
50 schoolslag
50 vrije slag

58.86
45.03
S
S
13-1-2018
16-12-2017
Papendrecht
Andel
200602687Rik Vink06 :4
14
50 schoolslag
50 vrije slag

1:06.13
50.62
S
S
16-12-2017Andel
200700264Sterre Vink07 :2
12
25 schoolslag
25 vrije slag

28.26
NT
S
27-1-2018Oosterhout
200703104Evi Visser07 :2
12
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT

200701075Ramon Visser07 :4
14
50 schoolslag
50 vrije slag

55.08
53.35
S
S
16-12-2017
07-10-2017
Andel
Andel
201100077Sil Visser11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

39.60
32.16
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200900668Sira Visser09 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

41.52
33.92
S
S

07-10-2017

Andel
201100073Tim Visser11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

53.77
NT
S
27-1-2018Oosterhout
200503505Wies Visser05 :102
202
50 rugslag
50 schoolslag

NT
1:01.02

S

16-12-2017

Andel
201100136Maud Vonk11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

33.57
33.21
S
S
27-1-2018
16-12-2017
Oosterhout
Andel
200900024Tess Vonk09 :5
15
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:43.04
44.82
S
S
18-2-2018
16-12-2017
Leiden
Andel
201100134Petra van de Werken11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT

200901358Anieke aan den Wiel09 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT

De Biesboschzwemmers Gemengd 1:214 x 25 vrije slag5-82:19.69
1:
2:
3:
4:
Sil Visser
Maud Vonk
Tim Visser
Tessa Mandemakers
11
11
11
10
32.16
33.21
45.00
29.32
224 x 50 wisselslag9-113:00.32
1:
2:
3:
4:
Lars de Kooter
Yara Besselink
Niels Muijt
Hannah Vink
08
07
06
08
46.53
46.92
41.84
45.03
De Biesboschzwemmers Gemengd 2:214 x 25 vrije slag5-83:29.46
1:
2:
3:
4:
Jos de Boef
Emma van Es
Herbert Schouten
Sira Visser
11
10
09
09
1:22.24
33.30
1:00.00
33.92

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
1	25	m 	schoolslag 	mixed 	minioren 1-3 		swimkick 
2	25	m 	schoolslag 	mixed 	minioren 4-(5)6 		swimkick 
3	50	m 	schoolslag 	mixed 	minioren 1-3 		swimkick 
4	50	m 	schoolslag 	mixed 	minioren 4-(5)6 		swimkick 
5	100	m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 		
6	50	m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 		
7	200	m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 4 		
8	50	m 	vrije slag 	jongens 	minioren 5 		
9	100	m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 		
10	100	m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 6 		
11	25	m 	vrije slag 	mixed 	minioren 1-3 		swimkick 
12	25	m 	vrije slag 	mixed 	minioren 4-(5)6 		swimkick 
13	50	m 	vrije slag 	mixed 	minioren 1-3 		swimkick 
14	50	m 	vrije slag 	mixed 	minioren 4-(5)6 		swimkick 
15	50	m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 		
16	100	m 	schoolslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 		
17	50	m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 4 		
18	200	m 	wisselslag 	jongens 	minioren 5 		
19	100	m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 5 		
20	400	m 	vrije slag 	jongens 	minioren 6 		
21	4x25 	m 	vrije slag 	mixed 	minioren 1-3 		swimkick 
22	4x50 	m 	wisselslag 	mixed 	minioren 4-6 		


Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
101	50 rugslag	Dames	11-99
102	50 rugslag	Heren	11-99
103	100 vlinderslag	Dames	11-99
104	100 vlinderslag	Heren	11-99
201	50 schoolslag	Dames	11-99
202	50 schoolslag	Heren	11-99
203	50 vrije slag	Dames	11-99
204	50 vrije slag	Heren	11-99
Opmerkingen: Officials:
Mw. B.E. Admiraal-Vos
Mw. G. Besselink-de Graaf
Mw. H.J.H.M. van Rossem-den Ouden
Mw. A. Visser-Schaddelee
Categorie: swimkick/minioren
Afmeldingen:Louise Lobbezoo, Kathy Maas, Kathy Maas , Amy den Haan, Annelieke Neele, Lars, Sterre Vink , Femke de Laat , Ramon en Sira Visser, Jos de Boef, Tessa Mandemakers
Laatste update: 06-03-2018 @ 13:07

Klik hier om terug te gaan.

26/05-03/06 Regio kampioenschappen
02/06 Trainersclinic
09/06-10/06 Regio Miniorenfinales
14/06-17/06 NJJK
21/06-23/06 ONK
23/06 De Doetse Kom
24/06 Kortebaan wedstrijden
01/07 Jaargangfinale 2018
07/07-08/07 Netherlands Invitational (va. 2005)
07/07-08/07 Netherlands Invitational (2010-2006)

Geef een reactie