Kalender


Klik hier om terug te gaan.

EMK2018

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:maandag 03-09-2018 - 08-09-2018
Inschrijfdatum:zondag 01-07-2018
Afmelddatum:zondag 01-07-2018
Organisatie: LEN
Plaats: KRANJ SPORTS PARK, , KRANJ, ,
10 banen
Reistijd: ± 0 minuten
Baan: 50
Vervoer: onderling regelen
Limieten: EMK2018
Aanvang: 08:00 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie: http://www.emc2018.com/
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
Zondag 2 september 2018
01  800m Vrije slag Heren
02  800m Vrije slag Dames
03  4x50m Wisselslag Heren
04  4x50m Wisselslag Dames

Maandag 3 september 2018
05  200m Vrije slag Dames     
06  200m Vrije slag Heren 
07  50m Schoolslag Dames
08  50m Schoolslag Heren
09  100m Vlinderslag Dames
10  100m Vlinderslag Heren   

Dinsdag 4 september 2018
11  200m Schoolslag Dames   
12  200m Schoolslag Heren 
13  50m Vrije slag Dames 
14  50m Vrije slag Heren 
15  100m Rugslag Dames 
16  100m Rugslag Heren
17  4x50m Wisselslag Gemengd

Woensdag 5 september 2018
18  200m Wisselslag Dames
19  200m Wisselslag Heren
20  400m Vrije slag Dames
21  400m Vrije slag Heren
22  4x50m Vrije slag Dames
23  4x50m Vrije slag Heren 

Donderdag 6 september 2018
24  200m Rugslag Dames
25  200m Rugslag Heren
26  50m Vlinderslag Dames
27  50m Vlinderslag Heren
28  100m Vrije slag Dames
29  100m Vrije slag Heren
30  4x50m Vrije slag Gemengd

Vrijdag 7 september 2018
31  200m Vlinderslag Dames 
32  200m Vlinderslag Heren
33  50m Rugslag Dames
34  50m Rugslag Heren
35  100m Schoolslag Dames
36  100m Schoolslag Heren
Categorie: masters
Ontvangen inschrijvingen: Annette nummer(s):7, 11,24,35
Paul nummer(s):6,14,27,29
Nico nummer(s):16,25,34,36
Aantal inschrijvingen: 3 inschrijvingen
Laatste update: 24-01-2018 @ 11:28

Klik hier om terug te gaan.

22/12 Clubkampioenschappen
05/01 200 minuten cup 2019
06/01 ZMC2018-2019 deel 5
12/01 Competitie deel 2
24/01 - 27/01 ONMK 2019 korte baan
26/01 Swimkick/Minioren deel 2
03/02 Limietwedstrijd lange baan De Warande
09/02 Competitie deel 3
17/02 ROM 4
17/02 Minioren/Junioren deel 3