Sportverkiezingen

Powerhouse Sport Awards

Jaar Cat. Naam plaats
2017 sma Marjo Goelema 1
2016 sma Marjo Goelema 2
2015 sma Marjo Goelema 1
2014 sma Annette Wijnja 1
2014 smj Leendert Paans 5
2013 svs Annette Wijnja 5
2012 svs Annette Wijnja 4
2012 sms Harry Cornet 5
2012 smj Thomas Zielhorst 5
2011 smj Thomas Zielhorst 2
2011 sps gemengd team masters 4
2011 svs Annette Wijnja 5
2010 sps gemengd team masters 3
2009 svj Marcha Admiraal 1
2009 svs Annette Wijnja 4
2008 svj Marcha Admiraal 1
2008 sps masters 3
2008 svs Annette Wijnja 5
2007 smj Giel van Dijk
2007 svj Marcha Admiraal 2
2007 svs Annette Wijnja 5
2006 svs Jenette Tolhoek 2
2006 svj Marcha Admiraal 3
2005 svj Marcha Admiraal 3
2005 svs Jenette Tolhoek 3
2005 svs Marjo Goelema 4
2005 sms Ben Dersigni 5
2004 svs Marjo Goelema 4
2004 smj Sander van Elburg 5
2003 svs Theodora de Kooter 5
2002 svs Theodora de Kooter 4
2001 sms Harry Cornet 3
2000 svs Etta van der Weijden 2
2000 svj Ilse Admiraal 4
2000 sps Open water damesteam 5
2000 sms Harry Cornet 5
2000 svj Theodora de Kooter 5
1999 svj Ilse Admiraal
1999 sms Ben Dersigni
1998 spj Estafetteploeg meisjes onder 15 jaar 2
1997 sms Harry Cornet 4
1996 spj Estafetteploeg jongens onder 17 jaar 1
1996 sps ploeg 4
1995 sps competitieteam 1
1995 amp Theodora de Kooter 2
Sportgala Gemeente Werkendam

Jaar Cat. Naam plaats
2013 talent Leendert Paans
2013 jeugd Sanne van de Pol
2013 talent Simon Schmidt
2013 sportvrouw Annette Wijnja
2013 jeugd Thomas Zielhorst
2012 sportploeg Masters
2012 sportvrouw Sabrina Boekhout
2012 sportman Arjon de Bok
2012 sportman Harry Cornet
2012 sportvrouw Marjo Goelema
2012 jeugd Sanne van de Pol
2012 jeugd Thomas Zielhorst
2012 sportvrouw Annette Wijnja 1
2011 sportploeg Masters estafette
2011 jeugd Sanne van de Pol
2011 talent Lukas Schmidt
2011 jeugd Thomas Zielhorst
2011 sportman Harry Cornet 1
2010 sportman Arjon de Bok
2010 sportman Harry Cornet
2010 talent Jade Groeneveld
2010 sportvrouw Francijna de Kooter
2010 jeugd Sanne van de Pol
2010 sportvrouw Annette Wijnja 1
2009 sportman Arjon de Bok
2009 jeugd Marcha Admiraal 1
2009 talent Jade Groeneveld 1
2009 sportvrouw Annette Wijnja 1
2008 sportploeg Masters
2008 jeugd Marcha Admiraal
2008 sportman Stephan Admiraal
2008 sportman Arjon de Bok
2008 jeugd Giel van Dijk 1
2008 sportvrouw Annette Wijnja 1
2007 talent Marcha Admiraal
2007 talent Giel van Dijk
2007 jeugd Marcha Admiraal 1
2007 sportman Harry Cornet 1
2007 sportvrouw Annette Wijnja 1

Geef een reactie