Kalender

Klik hier om terug te gaan.

Speedo Jaargangwedstrijden 2018


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zaterdag 17-02-2018 – 18-02-2018
Inschrijfdatum: maandag 05-02-2018
Afmelddatum: maandag 12-02-2018
Organisatie: LZ1886
Plaats: DE ZIJL
PARAMARIBOSTRAAT 66
2315 VK
LEIDEN
071-5220780
https://www.leidswater.nl/dezijl/
6 banen
Reistijd: ± 55 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 13:30 uur
Aanvang: 14:15 uur
Ploegleiding:
Afmelden: Klik hier om je af te melden
Uitnodiging
Link organisatie: http://lz1886.nl/jaargangwedstrijden/
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur
01 	100 vrij 	jongens minioren 6 	
02 	100 vrij 	meisjes minioren 5 	 
03 	100 rug 	jongens minioren 5 	
04 	100 rug 	meisjes minioren 4 e.l. 	
05 	50 vrij 	jongens minioren 4 e.l 	
Prijsuitreiking programmanummers 1, 2 en 3
06 	200 wissel 	jongens minioren 6 	
07 	200 wissel 	meisjes minioren 5 	
08 	100 vrij 	jongens minioren 5 	
Prijsuitreiking programmanummers  4, 5 en 6
09 	100 vrij 	meisjes minioren 4 e.l. 	
10 	100 school 	jongens minioren 4 e.l 	
11 	200 vrij 	jongens minioren 6 	
Prijsuitreiking programmanummers 7, 8 en 9
12 	200 vrij 	meisjes minioren 5 	
13 	50 vlinder 	jongens minioren 5 	
14 	50 vlinder 	meisjes minioren 4 e.l 	
Prijsuitreiking programmanummers 10, 11 en 12
15 	100 wissel 	jongens minioren 4 e.l. 	
16 	100 vlinder 	jongens minioren 6 	
17 	100 vlinder 	meisjes minioren 5 	
Prijsuitreiking programmanummers 13, 14, 15, 16 en 17

 
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur
18 	50 vrij 	jongens minioren 6 	
19 	50 vrij 	meisjes minioren 5 	
20 	100 wissel 	jongens minioren 5 	
21 	100 wissel 	meisjes minioren 4 e.l. 	
22 	100 vrij 	jongens minioren 4 e.l. 	
Prijsuitreiking programmanummers 18, 19, 20 en 21
23 	100 rug 	jongens minioren 6 	
24 	100 rug 	meisjes minioren 5 	
25 	100 school 	jongens minioren 5 	
26 	100 school 	meisjes minioren 4 e.l 	
Prijsuitreiking programmanummers 22, 23 en 24
27 	400 vrij 	jongens minioren 6 	
28 	100 school 	meisjes minioren 5 	
29 	50 vlinder 	jongens minioren 4 e.l. 	
30 	100 school 	jongens minioren 6 	
Prijsuitreiking programmanummers 25, 26, 27, 28 en 29
31 	400 vrij 	meisjes minioren 5 	
32 	50 vrij 	jongens minioren 5 	
33 	50 vrij 	meisjes minioren 4 e.l. 	
34 	100 rug 	jongens minioren 4 e.l. 	
Prijsuitreiking programmanummers 30, 31 en 32
35 	100 wissel 	jongens minioren 6 	 
36 	100 wissel 	meisjes minioren 5 	
Prijsuitreiking programmanummers 33, 34, 35 en 36
Categorie: swimkick/minioren
Inschrijven: voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven.
De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update: 20-12-2017 @ 14:49

Klik hier om terug te gaan.


21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
24/02 Minioren/Junioren circuit deel 3
25/02 Limietwedstrijd
03/03 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 1
10/03-11/03 Challenger
10/03 Swimkick/Minioren circuit deel 3
17/03 Competitie deel 4

Geef een reactie