Kalender

Klik hier om terug te gaan.

Clubkampioenschappen ZVDO ’74


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zaterdag 28-10-2017
Inschrijfdatum: woensdag 18-10-2017
Afmelddatum: maandag 23-10-2017
Organisatie: ZVDO ’74
Plaats: BRONBAD DE LOCKHORST
SPORTLAAN 1
3364 AT
SLIEDRECHT
0184-412518
https://www.optisport.nl/bronbaddelockhorst
6 banen
Reistijd: ± 16 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; melden om 15:50 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen: 16:00 uur
Aanvang: 16:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Clubkampioenschappen 2017
Sliedrecht  28-10-2017

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED


200400534 Chimène Huisman 04 : 9
31
100 rugslag
100 vrije slag

1:36.44
1:22.53
S
S
16-9-2017
30-9-2017
Oosterhout
Papendrecht
200005636 Larissa Huisman 00 : 1
13
21
27
100 wisselslag
50 vlinderslag
50 schoolslag
200 vrije slag

1:22.13
38.48
44.91
2:53.48
S
S
S
S
25-3-2017
11-3-2017
29-4-2017
Gorinchem
Gorinchem
Roosendaal
200800185 Lars de Kooter 08 : 6
18
26
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

50.96
52.20
40.87
S
S
S
30-9-2017
30-9-2017
16-9-2017
Papendrecht
Papendrecht
Oosterhout
200900168 Anne Lisman 09 : 18
26
50 schoolslag
50 vrije slag

NT
1:06.80

S
16-9-2017 Oosterhout
200000117 Nick Lisman 00 : 2
22
32
100 wisselslag
50 schoolslag
100 vrije slag

1:17.58
38.35
1:07.48
S
S
S
30-9-2017
15-10-2017
25-3-2017
Papendrecht
Breda
Gorinchem
200600093 Rens Lisman 06 : 22
30
50 schoolslag
50 vrije slag

58.97
38.20
S
S
16-9-2017
11-2-2017
Oosterhout
Oud-Beijerland
200900152 Emma van der Spoel 09 : 6
18
50 rugslag
50 schoolslag

NT
NT
28-10-2017
28-10-2017
Sliedrecht
Sliedrecht
200400338 Margonda Versluis 04 : 1
13
29
100 wisselslag
50 vlinderslag
50 vrije slag

1:31.25
42.98
38.55
S
S
S
30-9-2017
21-1-2017
7-10-2017
Papendrecht
Andel
Andel

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1 	100 wisselslag	Dames	11-99
2 	100 wisselslag	Heren	11-99
3 	200 rugslag	Dames	11-99
4 	200 rugslag	Heren	11-99
5 	25 rugslag	Alle	5-7
6 	50 rugslag	Alle	8-10
7 	50 rugslag	Dames	11-99
8 	50 rugslag	Heren	11-99
9 	100 rugslag	Dames	11-99
10 	100 rugslag	Heren	11-99
11 	200 vlinderslag	Dames	11-99
12 	200 vlinderslag	Heren	11-99
13 	50 vlinderslag	Dames	11-99
14 	50 vlinderslag	Heren	11-99
15 	100 vlinderslag	Dames	11-99
16 	100 vlinderslag	Heren	11-99
17 	25 schoolslag	Alle	5-7
18 	50 schoolslag	Alle	8-10
19 	200 schoolslag	Dames	11-99
20 	200 schoolslag	Heren	11-99
21 	50 schoolslag	Dames	11-99
22 	50 schoolslag	Heren	11-99
23 	100 schoolslag	Dames	11-99
24 	100 schoolslag	Heren	11-99
25 	25 vrije slag	Alle	5-7
26 	50 vrije slag	Alle	8-10
27 	200 vrije slag	Dames	11-99
28 	200 vrije slag	Heren	11-99
29 	50 vrije slag	Dames	11-99
30 	50 vrije slag	Heren	11-99
31 	100 vrije slag	Dames	11-99
32 	100 vrije slag	Heren	11-99
Categorie: overig
Ontvangen inschrijvingen: Margonda Versluis nummer(s):1, 13, 29
Emma van der Spoel nummer(s):5, 17
Lars de Kooter nummer(s):6, 18, 26
Chimène Huisman nummer(s):9, 31
larissa huisman nummer(s):1, 13, 21, 27
Nick Lisman nummer(s):2, 22, 32
Nick Lisman nummer(s):2, 22, 32
Anne Lisman nummer(s):18, 26
Rens Lisman nummer(s):18, 26
Celine Besselink nummer(s):29
Aantal inschrijvingen: 10 inschrijvingen
Laatste update: 19-10-2017 @ 15:13

Klik hier om terug te gaan.


06/01 200 minuten cup
07/01 Clubkampioenschappen De Warande
10/01 Jeugdmiddag
13/01 Competitie deel 2
18/01-21/01 ONK Masters korte baan
21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018