Kalender

Klik hier om terug te gaan.

de Osse Maasrace


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zaterdag 16-09-2017
Inschrijfdatum: maandag 11-09-2017
Afmelddatum: maandag 11-09-2017
Organisatie: Arethusa
Plaats: Lith
Reistijd: ± minuten
Baan: 500
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 9:45 uur vanaf ‘t Bieshonk
Aanvang: 11:00 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie: http://www.ossemaasrace.nl
Livetiming:
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
23e Osse Maasrace
Oss  16-9-2017

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Open water

13-007 / 13 / NED


197001567 Bastiaan Baggerman

70 : 3 1000 vrije slag 16:16.05 12-9-2015 Sleeuwijk
198100120 Sabrina Boekhout

81 : 6 1000 vrije slag 14:40.45
200004404 Redine van Breugel

00 : 4 1000 vrije slag 16:54.29
200000117 Nick Lisman 00 : 1 1000 vrije slag

16:55.22
200100082 Julia Verhoeven 01 : 4
20
1000 vrije slag
2000 schoolslag

17:13.76
41:06.43
198102317 Ingmar Visser 81 : 19 1000 schoolslag

17:32.68

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
		Programma	aanvang ca	ow-klas 
1 	a/b 	1000m vrije slag heren jeugd en senioren tot 20 	11.00 uur 	vsh 
2 	a/b 	1000m vrije slag heren junioren jongens 1 en 2, 3 en 4 	11.02 uur 	vsjj 
3 	a/g 	1000m vrije slag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 	11.04 uur 	M-vsh 
4 	a/b 	1000m vrije slag dames jeugd en senioren tot 20 	11.10 uur 	vsjm 
5 		1000m vrije slag junioren meisjes 1 t/m 3 	11.12 uur 	geen 
6 	a/g 	1000m vrije slag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 	11.14 uur 	M-vsd 
7 	a/b 	500m schoolslag (min 6) junioren jongens 1 en 2, 3 en 4 	11.35 uur 	ssjj 
8 		500m schoolslag junioren meisjes 1 t/m 3 	11.40 uur 	ssjm 
9 		500m schoolslag minioren jongens 4 t/m 6 	11.45 uur 	Brabant 
10 		500m schoolslag minioren meisjes 4 en 5 	11.50 uur 	Brabant 
11 		250m vrije slag minioren jongens 1 t/m 3 	12.00 uur 	Brabant 
12 		250m vrije slag minioren meisjes 1 t/m 3 	12.00 uur 	Brabant 
13 		250m schoolslag minioren jongens 1 t/m 3 	12.00 uur 	
14 		250m schoolslag minioren meisjes 1 t/m 3 	12.00 uur 	
		prijsuitreikingen 		
15 		5000m vrije slag dames jeugd en senioren open 	12.30 uur 	vsd/j 
16 		5000m vrije slag heren jeugd en senioren open 	12.35 uur 	vsh/j 
17 	a/b 	2000m schoolslag heren jeugd en senioren open 	13.45 uur 	ssjj 
18 	a/b 	1000m schoolslag junioren jongens 1 en 2, 3 en 4 	13.47 uur 	ssjm 
19 	a/g 	1000m schoolslag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 	13.49 uur 	ssh/j 
20 	a/b 	2000m schoolslag dames jeugd en senioren open 	13.55 uur 	M-ssh 
21 		1000m schoolslag junioren meisjes 1 t/m 3 	13.57 uur 	ssd/j 
22 	a/g 	1000m schoolslag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 	13.59 uur 	M-ssd 
23 	a/b 	500m vrije slag (min 6) junioren jongens 1 en 2, 3 en 4 	14.15 uur 	vsjj 
24 		500m vrije slag junioren meisjes 1 t/m 3 	14.20 uur 	vsjm 
25 		500m vrije slag minioren jongens 4 t/m 6 	14.25 uur 	Brabant 
26 		500m vrije slag minioren meisjes 4 en 5 	14.30 uur 	Brabant 
27 		4 x 250m vrije slag mixed M/V/M/V 	14.40 uur 	team 
28 		1000m prestatietocht, recreanten 12 jaar en ouder 	15.00 uur 	
29 		500m prestatietocht, recreanten 9 jaar en ouder 	15.00 uur 	
30 		250m prestatietocht recreanten 6 jaar en ouder (6 en 7 jaar onder begeleiding zwemmer 18 j. e.o.) 	15.00 uur 	
		aanvang prijsuitreikingen klassementen, en na-programma, info volgt 	15.15 uur 	
Opmerkingen: Kosten:
5 kilometer € 10,00
overige 1e start € 7,00
tweede start € 6,00
prestatietocht € 5,00
team event € 8,00 per team
entree en parkeren inbegrepen
koopcap 1,50 per start (cap te houden na afloop)
Categorie: openwater
Ontvangen inschrijvingen: Nick nummer(s):1
Bastiaan nummer(s):3
Ingmar Visser nummer(s):19
Sabrina nummer(s):6
Redine nummer(s):4
Julia Verhoeven nummer(s):4, 20
Aantal inschrijvingen: 6 inschrijvingen
Laatste update: 14-09-2017 @ 11:28

Klik hier om terug te gaan.


06/01 200 minuten cup
07/01 Clubkampioenschappen De Warande
10/01 Jeugdmiddag
13/01 Competitie deel 2
18/01-21/01 ONK Masters korte baan
21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018