Kalender

Klik hier om terug te gaan.

86e Dopharma open water klassieker


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zondag 27-08-2017
Inschrijfdatum: maandag 21-08-2017
Afmelddatum: maandag 21-08-2017
Organisatie: OZ&PC de Warande
Plaats: Oosterhout
Reistijd: ± minuten
Baan: 2500
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 9.00 uur vanaf ‘t Bieshonk
Aanvang: 10:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: http://www.dopharmaopenwater.nl/livetiming/#
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
86e Dopharma Open Water Zwemklassieker De Warande
Oosterhout  27-8-2017

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Open water

13-007 / 13 / NED


198100120 Sabrina Boekhout

81 : 20 1000 vrije slag 14:40.45
200100258 Femke Golverdingen

01 : 15 1000 vrije slag 17:35.18 7-8-2016 Breda
200400534 Chimène Huisman

04 : 16 1000 vrije slag 19:17.11
200005636 Larissa Huisman

00 : 15 1000 vrije slag 16:29.83 12-9-2015 Sleeuwijk
200800185 Lars de Kooter

08 : 11 250 vrije slag 5:04.57
200000117 Nick Lisman 00 : 1
13
1000 schoolslag
1000 vrije slag

19:15.80
16:55.22
200102805 Leendert Paans 01 : 14 1000 vrije slag

14:16.45 7-8-2016 Breda
200100192 Ilse van de Pol

01 : 15 1000 vrije slag 16:39.07
199800722 Sanne van de Pol

98 : 15 1000 vrije slag 14:26.95 6-7-2013 Appeltern
200100082 Julia Verhoeven 01 : 3
15
1000 schoolslag
1000 vrije slag

19:19.10
17:13.76
7-8-2016 Breda
200200116 Laura Verhoeven 02 : 3
15
1000 schoolslag
1000 vrije slag

NT
18:09.61
7-8-2016 Breda
198102317 Ingmar Visser 81 : 2 1000 schoolslag

17:32.68

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
		Programma	aanvang ca	ow-klas 
1 	a/b 	1000m schoolslag heren jeugd en senioren 	10:00 uur 	ssh/j 
2 	a/l 	1000m schoolslag Masters heren 20+, 25+, etc. t/m 75+ 	10:01 uur 	M-ssh 
3 	a/b 	1000m schoolslag dames jeugd en senioren 	10:10 uur 	ssd/j 
4 	a/l 	1000m schoolslag Masters dames 20+, 25+, etc. t/m 75+ 	10:11 uur 	M-ssd 
5 	a/b 	5000m vrije slag heren jeugd en senioren 	10:30 uur 	vsh/j 
6 	a/b 	5000m vrije slag dames jeugd en senioren 	10:31 uur 	vsd/j 
7 		500m vrije slag jongens minioren 4, 5 en 6 	10:45 uur 	
8 		500m vrije slag meisjes minioren 4 en 5 	10:50 uur 	
9 	a/b 	500m schoolslag jongens minioren 6, junioren 1 en 2, 3 en 4 	11:20 uur 	ssjj 
10 	a/b 	500m schoolslag meisjes minioren 5 en junioren 1, 2 en 3 	11:25 uur 	ssjm 
11 	a/b 	250m vrije slag jongens minioren 1, 2 en 3, meisjes minioren 1, 2 en 3 	12:00 uur 	
12 	a 	1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 	12:30 uur 	
12 	b 	500m prestatietocht 9 jaar en ouder 	12:30 uur 	
12 	c 	250m prestatietocht 6 jaar en ouder (6-7 jarigen begeleiding 18+) 	12:30 uur 	
	 	doorvaart & prijsuitreikingen 	13.00 uur 	
13 	a/b 	1000m vrije slag heren jeugd en senioren 	13:30 uur 	vsh/j 
14 	a/b 	1000m vrije slag jongens minioren 6, junioren 1 en 2, 3 en 4 	13:31 uur 	vsjj 
15 	a/b 	1000m vrije slag dames jeugd en senioren 	13:40 uur 	vsd/j 
16 	a/b 	1000m vrije slag meisjes minioren 5 en junioren 1, 2 en 3 	13:41 uur 	vsjm 
17 	a/b 	2000m schoolslag heren jeugd en senioren 	13:50 uur 	ssh/j 
18 	a/b 	2000m schoolslag dames jeugd en senioren 	13:51 uur 	ssd/j 
	 	doorvaart & prijsuitreikingen 	14.45 uur 	
19 	a/l 	1000m vrije slag Masters heren 20+, 25+, etc. t/m 75+ 	15:15 uur 	M-vsh 
20 	a/l 	1000m vrije slag Masters dames 20+, 25+, etc. t/m 75+ 	15:20 uur 	M-vsd 
21 		4x250 vrije slag Team Event (2 meisjes/dames, 2 jongens/heren) 	15:45 uur 	team 
		doorvaart & prijsuitreikingen 	16.45 uur 	
Opmerkingen: Kosten:
wedstrijd 1e start € 7,00 per start (contant wedstrijddag € 8,00)
wedstrijd volgende starts € 6,00 per start (contant wedstrijddag € 7,00)
teamevent € 8,00 per team (contant wedstrijddag € 10,00)
ETW-chip (huur) € 2,75
prestatietocht € 3,00 (aanmelden en betaling ter plaatse)
latex leencap € 1,50 per cap
Categorie: openwater
Ontvangen inschrijvingen: Nick nummer(s):1, 13
Lars de Kooter nummer(s):11
Ingmar Visser nummer(s):2
Larissa Huisman nummer(s):15
Chimène Huisman nummer(s):16
ilse van de pol nummer(s):15
Sabrina nummer(s):20
Femke Golverdingen nummer(s):15
Julia Verhoeven nummer(s):3, 15
Laura Verhoeven nummer(s):3, 15
Leendert Paans nummer(s):14
Sanne nummer(s):15
Aantal inschrijvingen: 12 inschrijvingen
Laatste update: 21-08-2017 @ 22:19

Klik hier om terug te gaan.


06/01 200 minuten cup
07/01 Clubkampioenschappen De Warande
10/01 Jeugdmiddag
13/01 Competitie deel 2
18/01-21/01 ONK Masters korte baan
21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018