Kalender

Klik hier om terug te gaan.

25e PSV Arena kanaalrace


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zaterdag 26-08-2017
Inschrijfdatum: maandag 21-08-2017
Afmelddatum: maandag 21-08-2017
Organisatie: PSV
Plaats: Eindhoven
Reistijd: ± minuten
Baan: 1000
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 08:00 uur vanaf ’t Bieshonk
Aanvang: 10:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie: http://www.psvopenwater.nl
Livetiming:
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Arena SportEmotion Kanaalrace
Eindhoven  26-8-2017

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Open water

13-007 / 13 / NED


200004404 Redine van Breugel

00 : 6 1000 vrije slag 17:32.47 10-9-2016 Sleeuwijk
200100258 Femke Golverdingen

01 : 5 1000 vrije slag 17:35.18 7-8-2016 Breda
200800185 Lars de Kooter

08 : 9 250 vrije slag 5:04.57 6-8-2017 Breda
200000117 Nick Lisman 00 : 2 1000 vrije slag

16:55.22 27-8-2016 Oirschot
200100192 Ilse van de Pol

01 : 5 1000 vrije slag 16:39.07 27-8-2016 Oirschot
200100082 Julia Verhoeven 01 : 5
17
1000 vrije slag
500 schoolslag

17:13.76
9:48.81
7-8-2016
30-8-2015
Breda
Oosterhout
198102317 Ingmar Visser 81 : 19 1000 schoolslag

17:32.68 6-8-2017 Breda

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
		Programma	aanvang ca	ow-klas 
		juryvergadering Kanaaldijk Noord te Eindhoven 	09.00 uur 	
1 	a/d 	1000m vrije slag heren junioren1, 2, 3 en 4, jeugd en senioren 	10.00 uur 	vsjj/vsh/j 
2 	a/c 	1000m vrije slag dames junioren 1, 2 en 3, jeugd en senioren 	10.05 uur 	vsmj/vsd/j 
3 	a/l 	1000m vrije slag heren Masters 20+, 25+ etc. t/m 75+ 	10.20 uur 	M-vsh 
4 	a/l 	1000m vrije slag dames Masters 20+, 25+ etc. t/m 75+ 	10.25 uur 	M-vsd 
5 	a/b 	250m vrije slag jongens en meisjes mix minioren 1 t/m 3 	10.40 uur 	
6 	a/b 	500m schoolslag jongens minioren 4 t/m 6, meisjes minioren 4 en 5 	10.50 uur 	
7 		750m vrijeslag Special Olympics dames/heren (SO 750m, SO Unified 750m) 	11.00 uur 	
8 	a/d 	500m schoolslag tijdrace jongens junioren 1 en 2, 3 en 4, jeugd, senioren 	11.45 uur 	ssjj/ ssh/j 
9 	a/c 	500m schoolslag tijdrace meisjes junioren 1 t/m 3, jeugd, senioren 	12.00 uur 	ssmj/ ssd/j 
10 	a/l 	1000m schoolslag heren Masters 20+, 25+, etc. t/m 75+ 	12.15 uur 	M-ssh 
11 	a/l 	1000m schoolslag dames Masters 20+, 25+, etc. t/m 75+ 	12.20 uur 	M-ssd 
12 	a/b 	500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6, meisjes minioren 4 en 5 	12.35 uur 	
13 	a/b 	5000m vrije slag heren jeugd en senioren 	12.45 uur 	vsh/j 
14 	a/b 	5000m vrije slag dames jeugd en senioren 	12.50 uur 	vsd/j 
15 	a/b 	1000m vrije slag Special Olympicx dames/heren (SO 1000m, SO Unified 1000m) 	14.00 uur 	
16 		4 x 250m vrije slag Estafette mix (2 dames + 2 heren / junioren t/m Masters) 	14.55 uur 	team 
17 		SWIM to fight Cancer 040 	16.00 uur 	
Opmerkingen: Kosten:
1e wedstrijdstart € 7,00
2e wedstrijdstart € 6,00
start estafetteteam € 8,00
Special Olympic € 7,00
ETW-chips € 2,50
betaling contant extra kosten € 1,00 per persoon per dag
latex leencap € 1,00 (huur) + € 4,00 (borg)
Categorie: openwater
Ontvangen inschrijvingen: Nick nummer(s):1
Lars de Kooter nummer(s):5
Ingmar Visser nummer(s):10
Redine van Breugel nummer(s):2
ilse van de pol nummer(s):2
Femke Golverdingen nummer(s):2
Julia Verhoeven nummer(s):2, 9
Aantal inschrijvingen: 7 inschrijvingen
Laatste update: 23-08-2017 @ 20:36

Klik hier om terug te gaan.


06/01 200 minuten cup
07/01 Clubkampioenschappen De Warande
10/01 Jeugdmiddag
13/01 Competitie deel 2
18/01-21/01 ONK Masters korte baan
21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018