Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 17-03-2018
Inschrijfdatum:woensdag 07-03-2018
Afmelddatum:maandag 12-03-2018
Organisatie:
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT
BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110
3353 CV
PAPENDRECHT
078-7708162
http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer:
Inzwemmen: 13:30 uur
Aanvang: 14:00 uur
Ploegleiding:
Afmelden: Klik hier om je af te melden
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
1	4x100m wisselslag est dames senioren open 
3	4x50m vrije slag est jongens junioren 4 en later 
4	200m wisselslag heren SM3-SM14 
5	200m wisselslag dames SM3-SM14 
6	25m schoolslag meisjes/jongens minioren 4 en later 
7	100m vrije slag meisjes junioren 1 en later 
9	100m vrije slag jongens minioren 6 en later 
11	50m rugslag meisjes junioren 3 en later 
12	50m rugslag jongens junioren 2 en later 
13	100m schoolslag meisjes jeugd 2 en later 
15	100m schoolslag jongens junioren 4 en later 
17	100m wisselslag dames senioren 2 en later 
18	100m wisselslag jongens jeugd 2 en later 
19	100m vlinderslag dames senioren open 
20	100m vlinderslag heren senioren open 
21	50m vrije slag dames S3-S14 
22	50m vrije slag heren S3-S14 
23	50m vrije slag meisjes/jongens minioren 4 en later 
24	100m schoolslag meisjes junioren 1 en later 
26	100m schoolslag jongens minioren 6 en later 
28	200m wisselslag meisjes junioren 3 en later 
30	200m wisselslag jongens junioren 2 en later 
32	200m vrije slag meisjes jeugd 2 en later 
34	200m vrije slag jongens junioren 4 en later 
36	200m schoolslag dames senioren 2 en later 
38	200m schoolslag jongens jeugd 2 en later 
40	100m rugslag dames senioren open en S3-S14 
42	100m rugslag heren senioren open en S3-S14 
44	4x50m wisselslag est meisjes junioren 3 en later 
Categorie: competitie
Inschrijven: voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update: 22-07-2017 @ 12:28

Klik hier om terug te gaan.

25/02 Limietwedstrijd
03/03 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 1
10/03-11/03 Challenger
10/03 Swimkick/Minioren circuit deel 3
25/03 Junioren/Jeugd circuit deel 4 incl. senioren
25/03 ZMC2018 deel 7
28/03 Jeugdmiddag
06/04-08/04 Swimcup deel 2
08/04 Limietwedstrijd De Warande
08/04 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 2

Geef een reactie