Kalender

Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 3


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zaterdag 03-02-2018
Inschrijfdatum: woensdag 24-01-2018
Afmelddatum: maandag 29-01-2018
Organisatie: ZOB ’66
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT
BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110
3353 CV
PAPENDRECHT
078-7708162
http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek 12:00 uur vanaf ‘t Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, …
Afmelden: Klik hier om je af te melden
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Nationale zwemcompetitie #3
Papendrecht  03-2-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED


199300012 Marcha Admiraal 93 : 17
38
200 schoolslag
100 vrije slag

3:07.67
1:01.16
S
S
11-2-2017
11-2-2017
Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
199200098 Marianne van Berchum 92 : 17
38
200 schoolslag
100 vrije slag

3:28.23
1:14.80
S
S
16-12-2017 Andel
199200110 Marjolein van den Berg 92 : 17
38
200 schoolslag
100 vrije slag

NT
1:14.51

S
12-11-2016 Gorinchem
200400340 Celine Besselink 04 : 9
28
50 vlinderslag
50 vrije slag

50.09
34.27
S
S
09-12-2017
30-9-2017
Andel
Papendrecht
200700128 Yara Besselink 07 : 7
24
50 schoolslag
100 rugslag

49.48
1:53.65
S
S
30-9-2017
25-3-2017
Papendrecht
Gorinchem
200004404 Redine van Breugel 00 : 15
34
50 vrije slag
200 rugslag

30.05
2:48.20
L
S
11-2-2017 Oud-Beijerland
198400543 Erik Drewes 84 : 19
40
200 schoolslag
100 vrije slag

2:51.93
58.97
S
S
11-2-2017
11-2-2017
Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
196900192 Marjo Goelema-Koek 69 : 17
38
200 schoolslag
100 vrije slag

3:00.74
1:05.39
S
S
11-2-2017
20-1-2017
Oud-Beijerland
Maastricht
200100258 Femke Golverdingen 01 : 15
34
50 vrije slag
200 rugslag

31.17
2:45.72
S
S
01-10-2016
15-10-2017
Oud-Beijerland
Breda
199900480 Jade Groeneveld 99 : 17
38
200 schoolslag
100 vrije slag

3:19.97
1:05.47
S
S
11-2-2017 Oud-Beijerland
200400534 Chimène Huisman 04 : 9
28
50 vlinderslag
50 vrije slag

50.18
37.53
S
S
15-10-2017
07-1-2018
Breda
Oosterhout
200005636 Larissa Huisman 00 : 15
34
50 vrije slag
200 rugslag

32.37
3:06.95
S
S
05-11-2017 Breda
199200583 Robin Iking 92 : 19
40
200 schoolslag
100 vrije slag

2:47.08
56.44
S
S
11-2-2017
11-2-2017
Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
200800185 Lars de Kooter 08 : 8
26
50 schoolslag
100 rugslag

48.52
1:47.37
S
S
16-12-2017
16-9-2017
Andel
Oosterhout
200000059 Tom Kruis 00 : 16
36
50 vrije slag
200 rugslag

27.14
2:32.61
S
S
14-1-2017
11-2-2017
Eindhoven
Oud-Beijerland
200900168 Anne Lisman 09 : 6
23
25 vlinderslag
50 rugslag

NT
1:06.77

S
16-12-2017 Andel
200000117 Nick Lisman 00 : 16
36
50 vrije slag
200 rugslag

30.57
3:03.99
S
S
15-10-2017
11-2-2017
Breda
Oud-Beijerland
200600093 Rens Lisman 06 : 8
26
50 schoolslag
100 rugslag

58.36
NT
S 28-10-2017 Sliedrecht
200600302 Kathy Maas 06 : 7
24
50 schoolslag
100 rugslag

53.25
1:53.03
S
S
29-10-2017
25-3-2017
Oosterhout
Gorinchem
200100540 Sacha Maas 01 : 15
34
50 vrije slag
200 rugslag

31.78
3:11.64
S
S
25-3-2017 Gorinchem
200600095 Niels Muijt 06 : 8
26
50 schoolslag
100 rugslag

48.91
1:36.79
S
S
30-9-2017
07-10-2017
Papendrecht
Andel
200102805 Leendert Paans 01 : 16
36
50 vrije slag
200 rugslag

28.00
2:37.71
S
L
01-10-2016
20-5-2017
Oud-Beijerland
Eindhoven
199800722 Sanne van de Pol 98 : 17
38
200 schoolslag
100 vrije slag

2:58.01
1:02.33
S
S
11-2-2017
25-3-2017
Oud-Beijerland
Gorinchem
199905374 Anne-Lize de Raad 99 : 17
38
200 schoolslag
100 vrije slag

NT
1:11.83

S
25-3-2017 Gorinchem
200500684 Romée van Rossem 05 : 11
30
100 rugslag
200 wisselslag

1:24.05
3:23.10
S
S
13-1-2018
29-10-2016
Papendrecht
Oosterhout
200900152 Emma van der Spoel 09 : 6
23
25 vlinderslag
50 rugslag

NT
56.61

S
16-12-2017 Andel
200703102 Tessa van der Spoel 07 : 7
24
50 schoolslag
100 rugslag

1:12.83
NT
S 16-12-2017 Andel
200400435 Jan-Bart Verheij 04 : 10
29
50 vlinderslag
50 vrije slag

34.99
33.14
S
S
16-12-2017
08-4-2017
Andel
Sliedrecht
200500417 Jurrian Verheij 05 : 10
29
50 vlinderslag
50 vrije slag

46.60
39.82
S
S
11-2-2017
25-3-2017
Oud-Beijerland
Gorinchem
200800754 Mirthe Verheij 08 : 6
23
25 vlinderslag
50 rugslag

NT
59.02

S
16-12-2017 Andel
200100082 Julia Verhoeven 01 : 15
34
50 vrije slag
200 rugslag

31.46
2:56.73
S
S
01-10-2016
09-10-2016
Oud-Beijerland
Oosterhout
200200116 Laura Verhoeven 02 : 11
30
100 rugslag
200 wisselslag

1:37.82
3:23.21
S
S
200400338 Margonda Versluis 04 : 9
28
50 vlinderslag
50 vrije slag

42.47
36.64
S
S
09-12-2017
28-10-2017
Andel
Sliedrecht
200800384 Hannah Vink 08 : 6
23
25 vlinderslag
50 rugslag

27.47
54.59
S
S
11-2-2017
16-12-2017
Oud-Beijerland
Andel
200602687 Rik Vink 06 : 8
26
50 schoolslag
100 rugslag

1:06.13
NT
S 16-12-2017 Andel
198803627 Mark Visser 88 : 19
40
200 schoolslag
100 vrije slag

2:42.52
59.89
S
S
200900024 Tess Vonk 09 : 6
23
25 vlinderslag
50 rugslag

24.34
42.36
S
S
11-2-2017
28-10-2017
Oud-Beijerland
Sliedrecht
196700528 Annette Wijnja-Visser 67 : 17
38
200 schoolslag
100 vrije slag

2:57.25
1:08.44
S
S
15-1-2017
20-1-2017
Eindhoven
Maastricht
199702135 Thomas Zielhorst 97 : 19
40
200 schoolslag
100 vrije slag

3:07.51
58.89
S
L
De Biesboschzwemmers Heren 1 : 1 4 x 100 wisselslag 11-99 4:21.65
1:
2:
3:
4:
Thomas Zielhorst
Robin Iking
Erik Drewes
Mark Visser
97
92
84
88
1:02.63
1:12.93
1:06.20
59.89
10-12-2016
23-12-2017
11-3-2017
Andel
Gorinchem
Gorinchem
De Biesboschzwemmers Dames 1 : 3 4 x 100 vrije slag 11-17 4:37.96
1:
2:
3:
4:
Sacha Maas
Femke Golverdingen
Larissa Huisman
Redine van Breugel
01
01
00
00
1:11.52
1:11.16
1:09.50
1:05.78
29-10-2017
10-12-2016
05-11-2017
16-12-2017
Oosterhout
Andel
Breda
Andel
42 4 x 50 wisselslag 11-15 2:37.86
1:
2:
3:
4:
Romée van Rossem
Laura Verhoeven
Margonda Versluis
Celine Besselink
05
02
04
04
38.50
42.62
42.47
34.27
16-12-2017
09-10-2016
09-12-2017
30-9-2017
Andel
Oosterhout
Andel
Papendrecht

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
1	4x100m wisselslag est heren senioren open 
3	4x100m vrije slag est dames senioren 2 en later 
4	50m schoolslag dames SB3-SB14 
5	50m schoolslag heren SB3-SB14 
6	25m vlinderslag meisjes/jongens minioren 4 en later 
7	50m schoolslag meisjes junioren 1 en later 
8	50m schoolslag jongens minioren 6 en later 
9	50m vlinderslag meisjes junioren 3 en later 
10	50m vlinderslag jongens junioren 2 en later 
11	100m rugslag meisjes jeugd 2 en later 
13	100m rugslag jongens junioren 4 en later 
15	50m vrije slag dames senioren 2 en later 
16	50m vrije slag jongens jeugd 2 en later 
17	200m schoolslag dames senioren open 
19	200m schoolslag heren senioren open 
21	50m vlinderslag heren S3-S14 
22	50m vlinderslag dames S3-S14 
23	50m rugslag meisjes/jongens minioren 4 en later 
24	100m rugslag meisjes junioren 1 en later 
26	100m rugslag jongens minioren 6 en later 
28	50m vrije slag meisjes junioren 3 en later 
29	50m vrije slag jongens junioren 2 en later 
30	200m wisselslag meisjes jeugd 2 en later 
32	200m wisselslag jongens junioren 4 en later 
34	200m rugslag dames senioren 2 en later 
36	200m rugslag jongens jeugd 2 en later 
38	100m vrije slag dames senioren open en S3-S14 
40	100m vrije slag heren senioren open en S3-S14 
42	4x50m wisselslag est meisjes jeugd 2 en later 
Categorie: competitie
Inschrijven: voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven.
De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmeldingen: Kathy Maas, Jan-Bart, Jurrian en Mirthe Verheij, marjo, Niels Muijt
Laatste update: 17-01-2018 @ 10:36

Klik hier om terug te gaan.


21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018
24/02 Minioren/Junioren circuit deel 3
25/02 Limietwedstrijd
03/03 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 1
10/03-11/03 Challenger
10/03 Swimkick/Minioren circuit deel 3
17/03 Competitie deel 4

Geef een reactie