Kalender

Klik hier om terug te gaan.

Swimkick/minioren circuit deel 2


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zaterdag 27-01-2018
Inschrijfdatum: woensdag 17-01-2018
Afmelddatum: maandag 22-01-2018
Organisatie: De Warande
Plaats: DE WARANDE
WILHELMINAKANAAL ZUID 66
4903 RA
OOSTERHOUT
0162-489700
http://de-warande.nl/
8 banen
Reistijd: ± 18 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:45 uur vanat ‘t Bieshonk
Inzwemmen: 13:30 uur
Aanvang: 14:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, Samantha Vonk, Bianca den Besten, Carin van Berchum
Afmelden: Klik hier om je af te melden
Officials: mw. F.H. Huisman-Kapel, F.A.S. Maas-de Heus, mw. A. Visser-Schaddelee, mw. A.P. Wijnja-Visser
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Swimkick-Minioren-Senioren Ronde 2
Oosterhout  27-1-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED


200400340 Celine Besselink 04 : 103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:37.51
1:32.44
S
S
13-1-2018
16-12-2017
Papendrecht
Andel
200700128 Yara Besselink 07 : 5
15
400 vrije slag
100 schoolslag

NT
1:52.76

S
30-9-2017 Papendrecht
201100130 Mirte Delleman 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

35.83
40.76
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200603437 Mitchel Delleman 06 : 2
12
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
201000118 Emma van Es 10 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

30.56
31.55
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200800081 Sjack van Es 08 : 4
14
50 rugslag
50 schoolslag

1:04.36
1:06.21
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200901356 Amy den Haan 09 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
200901624 Suze de Heus 09 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
200400534 Chimène Huisman 04 : 103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:36.44
1:37.34
S
S
16-9-2017
16-12-2017
Oosterhout
Andel
201100122 Evalien Kooij 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

52.31
58.29
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
201100128 Amy de Kooter 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

40.33
40.83
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200800185 Lars de Kooter 08 : 10
20
50 vrije slag
100 rugslag

39.21
1:47.37
S
S
13-1-2018
16-9-2017
Papendrecht
Oosterhout
200900168 Anne Lisman 09 : 9
19
100 rugslag
50 vrije slag

NT
1:06.80

S
16-9-2017 Oosterhout
200600093 Rens Lisman 06 : 6
16
100 schoolslag
100 vrije slag

2:06.12
1:40.52
S
S
16-9-2017
25-3-2017
Oosterhout
Gorinchem
200600302 Kathy Maas 06 : 103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:53.03
1:43.21
S
S
25-3-2017
13-1-2018
Gorinchem
Papendrecht
201000120 Tessa Mandemakers 10 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

33.77
40.76
S
S
07-10-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200600095 Niels Muijt 06 : 6
16
100 schoolslag
100 vrije slag

1:45.63
1:22.81
S
S
30-9-2017
09-12-2017
Papendrecht
Andel
200703106 Annelieke Neele 07 : 2
12
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
200604348 Jowen van Oord 06 : 2
12
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
200500684 Romée van Rossem 05 : 103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:24.05
1:25.57
S
S
13-1-2018
07-1-2018
Papendrecht
Oosterhout
200901177 Herbert Schouten 09 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
200900152 Emma van der Spoel 09 : 9
19
100 rugslag
50 vrije slag

NT
1:01.01

S
16-12-2017 Andel
200703102 Tessa van der Spoel 07 : 4
14
50 rugslag
50 schoolslag

1:08.86
1:12.83
S
S
07-10-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200400435 Jan-Bart Verheij 04 : 104
204
100 rugslag
100 wisselslag

1:25.30
1:22.22
S
S
13-1-2018
16-12-2017
Papendrecht
Andel
200500417 Jurrian Verheij 05 : 104
204
100 rugslag
100 wisselslag

1:42.80
1:40.86
S
S
11-3-2017
09-12-2017
Gorinchem
Andel
200800754 Mirthe Verheij 08 : 4
14
50 rugslag
50 schoolslag

59.02
1:04.25
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200400338 Margonda Versluis 04 : 103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:34.34
1:31.25
S
S
13-1-2018
30-9-2017
Papendrecht
Papendrecht
200800384 Hannah Vink 08 : 4
14
50 rugslag
50 schoolslag

54.59
58.86
S
S
16-12-2017
13-1-2018
Andel
Papendrecht
200602687 Rik Vink 06 : 6
16
100 schoolslag
100 vrije slag

2:28.32
2:13.89
S
S
30-9-2017
25-3-2017
Papendrecht
Andel
200700264 Sterre Vink 07 : 2
12
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
201100079 Dinand Visser 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
201100124 Janna Visser 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
200701075 Ramon Visser 07 : 4
14
50 rugslag
50 schoolslag

58.83
55.08
S
S
07-10-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200900668 Sira Visser 09 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

31.98
41.52
S
S
07-10-2017
21-1-2017
Andel
Andel
201100073 Tim Visser 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
200503505 Wies Visser

05 : 102 50 rugslag NT
200703264 Kaila Vonk 07 : 2
12
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
201100136 Maud Vonk 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

35.68
34.60
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200900024 Tess Vonk 09 : 9
19
100 rugslag
50 vrije slag

1:37.09
37.12
S
S
16-9-2017
16-12-2017
Oosterhout
Andel
201100134 Petra van de Werken 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
201100126 Lotte Westerhout 11 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
200901562 Julia Zeldenrust 09 : 1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT
De Biesboschzwemmers Gemengd 1 : 22 4 x 50 vrije slag 9-11 3:19.88
1:
2:
3:
4:
Sjack van Es
Hannah Vink
Mirthe Verheij
Lars de Kooter
08
08
08
08
58.06
45.03
57.11
39.68
16-12-2017
16-12-2017
30-9-2017
16-12-2017
Andel
Andel
Papendrecht
Andel

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
1	25	m 	rugslag 	mixed 	minioren 1-3 	swimkick 
2	25	m 	rugslag 	mixed 	minioren 4-(5)6 	swimkick 
3	50	m 	rugslag 	mixed 	minioren 1-3 	swimkick 
4	50	m 	rugslag 	mixed 	minioren 4-(5)6 	swimkick 
5	400	m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 	
6	100	m 	schoolslag 	jongens 	minioren 6 	
7	100	m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 	
8	50	m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 5 	
9	100	m 	rugslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 	
10	50	m 	vrije slag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 	
11	25	m 	schoolslag 	mixed 	minioren 1-3 	swimkick 
12	25	m 	schoolslag 	mixed 	minioren 4-(5)6 	swimkick 
13	50	m 	schoolslag 	mixed 	minioren 1-3 	swimkick 
14	50	m 	schoolslag 	mixed 	minioren 4-(5)6 	swimkick 
15	100	m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 5 	
16	100	m 	vrije slag 	jongens 	minioren 6 	
17	50	m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 4 	
18	100	m 	schoolslag 	jongens 	minioren 5 	
19	50	m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 2 en 3 	
20	100	m 	rugslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 	
21	4x25 	m 	wisselslag 	mixed 	minioren 1-3 	swimkick 
22	4x50 	m 	vrije slag 	mixed 	minioren 4-6 	
Categorie: swimkick/minioren
Afmeldingen: Femke de Laat , Jos de Boef, Louise Lobbezoo, Suze de Heus, Wies Visser, Janna Visser , Jan-Bart, Jurrian en Mirthe
Laatste update: 16-01-2018 @ 13:54

Klik hier om terug te gaan.


21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018
24/02 Minioren/Junioren circuit deel 3
25/02 Limietwedstrijd
03/03 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 1
10/03-11/03 Challenger
10/03 Swimkick/Minioren circuit deel 3
17/03 Competitie deel 4

Geef een reactie