Kalender

Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 2


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zaterdag 13-01-2018
Inschrijfdatum: woensdag 03-01-2018
Afmelddatum: maandag 08-01-2018
Organisatie: De Geul
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT
BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110
3353 CV
PAPENDRECHT
078-7708162
http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen, vertrek om 12:00 uur vanaf ‘t Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, …
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Officials: mw. H.J. van Pelt, mw. P. van de Pol-van Brakel, mw. H.J.H.M. van Rossem-den Ouden, mw. M. Verhoeven-Ippel
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Nationale zwemcompetitie
Papendrecht  13-1-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED


199300012 Marcha Admiraal 93 : 23
42
200 vrije slag
200 rugslag

2:15.02
2:32.77
S
S
12-11-2016 Gorinchem
197001567 Bastiaan Baggerman 70 : 21
40
200 vrije slag
200 rugslag

2:47.57
NT
S 24-9-2017 Schijndel
199200098 Marianne van Berchum 92 : 23
42
200 vrije slag
200 rugslag

2:36.72
2:58.12
S
S
199200110 Marjolein van den Berg 92 : 23
42
200 vrije slag
200 rugslag

2:30.66
2:46.19
S
S
12-11-2016
25-3-2017
Gorinchem
Andel
200400340 Celine Besselink 04 : 11
31
100 schoolslag
100 rugslag

1:39.09
1:46.33
S
S
09-12-2017
21-1-2017
Andel
Andel
200700128 Yara Besselink 07 : 8
28
100 wisselslag
50 vrije slag

1:43.40
41.50
S
S
26-11-2017
07-10-2017
Oosterhout
Andel
198100120 Sabrina Boekhout 81 : 23
42
200 vrije slag
200 rugslag

2:33.88
2:54.77
S
S
12-11-2016
11-3-2017
Gorinchem
Gorinchem
196900125 Arjon de Bok 69 : 21
40
200 vrije slag
200 rugslag

2:13.32
2:39.42
S
S
11-3-2017 Gorinchem
200004404 Redine van Breugel 00 : 19
38
100 schoolslag
200 wisselslag

1:32.45
2:53.39
S
S
11-3-2017
12-11-2016
Gorinchem
Gorinchem
197100175 Harry Cornet 71 : 21 200 vrije slag

2:06.60 S
198400543 Erik Drewes 84 : 21
40
200 vrije slag
200 rugslag

2:11.62
2:31.84
S
S
12-11-2016
11-3-2017
Gorinchem
Gorinchem
196900192 Marjo Goelema-Koek

69 : 23 200 vrije slag 2:30.89 S 12-11-2016 Gorinchem
200100258 Femke Golverdingen 01 : 19
38
100 schoolslag
200 wisselslag

1:31.46
2:59.40
S
S
25-3-2017
11-2-2017
Gorinchem
Oud-Beijerland
199900480 Jade Groeneveld 99 : 23
42
200 vrije slag
200 rugslag
2:25.17
2:39.73
S
S
01-10-2016
11-2-2017
Oud-Beijerland
Oud-Beijerland

200400534 Chimène Huisman 04 : 11
31
100 schoolslag
100 rugslag

1:50.88
1:36.44
S
S
09-12-2017
16-9-2017
Andel
Oosterhout
200005636 Larissa Huisman 00 : 19
38
100 schoolslag
200 wisselslag

1:33.24
3:00.75
S
S
11-3-2017 Gorinchem
199200583 Robin Iking 92 : 21
40
200 vrije slag
200 rugslag

2:11.62
2:43.57
S 12-11-2016 Gorinchem
200800185 Lars de Kooter 08 : 7
26
100 wisselslag
50 vrije slag

1:42.63
39.68
S
S
07-10-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200000059 Tom Kruis 00 : 17
36
100 schoolslag
200 wisselslag

1:17.02
2:27.90
S
S
12-11-2016
14-1-2017
Gorinchem
Eindhoven
200900168 Anne Lisman 09 : 6
25
25 vrije slag
50 schoolslag

28.55
1:03.67
S
S
07-10-2017
26-11-2017
Andel
Oosterhout
200000117 Nick Lisman 00 : 17
36
100 schoolslag
200 wisselslag

1:23.49
2:51.45
S
S
25-3-2017
12-11-2016
Gorinchem
Gorinchem
200600093 Rens Lisman 06 : 7
26
100 wisselslag
50 vrije slag

1:54.13
42.64

S
26-11-2017
26-11-2017
Oosterhout
Oosterhout
200600302 Kathy Maas 06 : 8
28
100 wisselslag
50 vrije slag

1:43.61
41.86
S
S
16-12-2017
26-11-2017
Andel
Papendrecht
200100540 Sacha Maas 01 : 19
38
100 schoolslag
200 wisselslag

1:31.98
3:05.43
S
S
25-3-2017
11-2-2017
Gorinchem
Oud-Beijerland
200600095 Niels Muijt 06 : 7
26
100 wisselslag
50 vrije slag

1:37.19
36.54
S
S
21-1-2017
11-3-2017
Andel
Gorinchem
200102805 Leendert Paans 01 : 17
36
100 schoolslag
200 wisselslag

1:21.32
2:28.40
S
S
11-3-2017
14-1-2017
Gorinchem
Eindhoven
199800722 Sanne van de Pol 98 : 23
42
200 vrije slag
200 rugslag

2:22.83
2:45.92
S
S
12-11-2016
11-3-2017
Gorinchem
Gorinchem
199905374 Anne-Lize de Raad 99 : 23
42
200 vrije slag
200 rugslag

2:47.57
2:59.51
S
S
11-2-2017 Oud-Beijerland
200500684 Romée van Rossem 05 : 11
31
100 schoolslag
100 rugslag

1:31.88
1:26.20
S
S
16-12-2017
25-3-2017
Andel
Gorinchem
200900152 Emma van der Spoel 09 : 6
25
25 vrije slag
50 schoolslag

27.39
1:06.39
S
S
07-10-2017
28-10-2017
Andel
Sliedrecht
200703102 Tessa van der Spoel 07 : 8
28
100 wisselslag
50 vrije slag

2:20.71
1:03.42
S
S
16-12-2017
07-10-2017
Andel
Andel
200400435 Jan-Bart Verheij 04 : 9
30
100 schoolslag
100 rugslag

1:42.68
1:26.65
S
S
08-4-2017
16-9-2017
Sliedrecht
Oosterhout
200500417 Jurrian Verheij 05 : 9
30
100 schoolslag
100 rugslag

1:58.05
1:42.80
S
S
09-12-2017
11-3-2017
Andel
Gorinchem
200800754 Mirthe Verheij 08 : 6
25
25 vrije slag
50 schoolslag

26.01
1:04.25
S
S
21-1-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200100082 Julia Verhoeven 01 : 19
38
100 schoolslag
200 wisselslag

1:28.76
2:53.14
S
S
09-10-2016
11-2-2017
Oosterhout
Oud-Beijerland
200200116 Laura Verhoeven 02 : 15
34
100 vlinderslag
100 vrije slag

1:44.22
1:15.20
S
S
12-11-2016 Gorinchem
200400338 Margonda Versluis 04 : 11
31
100 schoolslag
100 rugslag

1:45.12
1:35.99
S
S
07-10-2017
16-9-2017
Andel
Oosterhout
200800384 Hannah Vink 08 : 6
25
25 vrije slag
50 schoolslag

22.76
1:00.51
S
S
12-11-2016
16-9-2017
Gorinchem
Oosterhout
200602687 Rik Vink 06 : 7
26
100 wisselslag
50 vrije slag

2:20.67
50.62
S
S
16-12-2017
25-3-2017
Andel
Andel
198803627 Mark Visser 88 : 21 200 vrije slag

2:12.05 S
200900024 Tess Vonk 09 : 6
25
25 vrije slag
50 schoolslag

19.33
47.31
S
S
12-11-2016
16-12-2017
Gorinchem
Andel
196301403 Paul Wijnja 63 : 21 200 vrije slag

2:29.92 S 04-3-2017 Weert
196700528 Annette Wijnja-Visser 67 : 23
42
200 vrije slag
200 rugslag

2:29.36
2:50.55
S
S
12-11-2016
22-1-2017
Gorinchem
Maastricht
199702135 Thomas Zielhorst 97 : 21
40
200 vrije slag
200 rugslag

2:14.96
2:32.28
S
S
12-11-2016 Gorinchem
De Biesboschzwemmers Heren 1 : 1 4 x 100 vrije slag 11-99 3:51.42
1:
2:
3:
4:
Harry Cornet
Mark Visser
Erik Drewes
Robin Iking
71
88
84
92
56.12
59.89
58.97
56.44

11-2-2017
11-2-2017

Oud-Beijerland
Oud-Beijerland

46 4 x 50 wisselslag 11-13 2:53.31
1:
2:
3:
4:
Niels Muijt
Jurrian Verheij
Jan-Bart Verheij
Rens Lisman
06
05
04
06
41.82
53.86
34.99
42.64
30-9-2017
08-4-2017
16-12-2017
26-11-2017
Papendrecht
Sliedrecht
Andel
Oosterhout
De Biesboschzwemmers Dames 1 : 3 4 x 50 wisselslag 11-17 2:24.01
1:
2:
3:
4:
Femke Golverdingen
Laura Verhoeven
Julia Verhoeven
Sacha Maas
01
02
01
01
35.16
42.62
34.45
31.78
10-12-2016
09-10-2016
06-11-2016
25-3-2017
Andel
Oosterhout
Roosendaal
Gorinchem

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
1	4x100m vrije slag est heren senioren open 
3	4x50m wisselslag est dames senioren 2 en later 
4	50m schoolslag dames SB3-SB14 
5	50m schoolslag heren SB3-SB14 
6	25m vrije slag meisjes/jongens minioren 4 en later 
7	100m wisselslag jongens minioren 6 en later 
8	100m wisselslag meisjes junioren 1 en later 
9	100m schoolslag jongens junioren 2 en later 
11	100m schoolslag meisjes junioren 3 en later 
13	100m vlinderslag jongens junioren 4 en later 
15	100m vlinderslag meisjes jeugd 2 en later 
17	100m schoolslag jongens jeugd 2 en later 
19	100m schoolslag dames senioren 2 en later 
21	200m vrije slag heren senioren open en S3-S14 
23	200m vrije slag dames senioren open en S3-S14 
25	50m schoolslag meisjes/jongens minioren 4 en later 
26	50m vrije slag jongens minioren 6 en later 
28	50m vrije slag meisjes junioren 1 en later 
30	100m rugslag jongens junioren 2 en later 
31	100m rugslag meisjes junioren 3 en later 
32	100m vrije slag jongens junioren 4 en later 
34	100m vrije slag meisjes jeugd 2 en later 
36	200m wisselslag jongens jeugd 2 en later 
38	200m wisselslag dames senioren 2 en later 
40	200m rugslag heren senioren open 
42	200m rugslag dames senioren open 
44	100m vlinderslag dames S3-S14 
45	100m vlinderslag heren S3-S14 
46	4x50m wisselslag est jongens junioren 2 en later 
Categorie: competitie
Afmeldingen: Anne-Lize de Raad, Paul Wijnja, Arjon, Robin , Marianne
Laatste update: 28-12-2017 @ 20:47

Klik hier om terug te gaan.


21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018
24/02 Minioren/Junioren circuit deel 3
25/02 Limietwedstrijd
03/03 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 1
10/03-11/03 Challenger
10/03 Swimkick/Minioren circuit deel 3

Geef een reactie