Kalender

Klik hier om terug te gaan.

Junioren/Jeugd circuit deel 1 incl. senioren


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zondag 15-10-2017
Inschrijfdatum: woensdag 04-10-2017
Afmelddatum: maandag 09-10-2017
Organisatie: SBC2000
Plaats: DE WISSELAAR
TERHEIJDENSEWEG 494
4826 AB
BREDA
076-5874597
https://www.optisport.nl/wisselaar
6 banen
Reistijd: ± 25 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek 12:45 uur vanaf ‘t Bieshonk
Inzwemmen: 13:30 uur
Aanvang: 14:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: http://www.mysbc.nl/meets/liveresults/2017/2017101501/index.html
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Junioren-Jeugd-Senioren deel 1
Breda  15-10-2017

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED


200100258 Femke Golverdingen 01 : 2
6
12
200 rugslag
100 vrije slag
50 rugslag

2:49.61
1:11.16
36.73
S
S
S
14-1-2017

15-1-2017

Eindhoven

Eindhoven

200400534 Chimène Huisman 04 : 4
12
200 wisselslag
50 rugslag

3:39.08
47.05
S
S
11-2-2017 Oud-Beijerland
200005636 Larissa Huisman 00 : 6
10
100 vrije slag
100 schoolslag

1:10.33
1:33.24
S
S
25-3-2017
11-3-2017
Gorinchem
Gorinchem
200000117 Nick Lisman 00 : 7
11
50 vrije slag
50 schoolslag

31.85
38.98
S
S
30-9-2017
30-9-2017
Papendrecht
Papendrecht
200100082 Julia Verhoeven 01 : 4
8
200 wisselslag
50 vlinderslag

2:53.14
36.59
S
S
11-2-2017
11-2-2017
Oud-Beijerland
Oud-Beijerland

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
1 	400	m 	vrije slag 	jongens 	junioren-jeugd-senioren 	voorrondes 
2 	200	m 	rugslag 	meisjes 	junioren-jeugd-senioren 	voorrondes 
3 	200	m 	wisselslag 	jongens 	junioren-jeugd-senioren 	voorrondes 
4 	200	m 	wisselslag 	meisjes 	junioren-jeugd-senioren 	voorrondes 
korte pauze, ca. 5 min 						
5 	100	m 	vlinderslag 	jongens 	junioren-jeugd-senioren	
6 	100	m 	vrije slag 	meisjes 	junioren-jeugd-senioren 	
7 	50	m 	vrije slag 	jongens 	junioren-jeugd-senioren 	
8 	50	m 	vlinderslag 	meisjes 	junioren-jeugd-senioren 	
9 	100	m 	rugslag 	jongens 	junioren-jeugd-senioren 	
10 	100	m 	schoolslag 	meisjes 	junioren-jeugd-senioren 	
11 	50	m 	schoolslag 	jongens 	junioren-jeugd-senioren 	
12 	50	m 	rugslag 	meisjes 	junioren-jeugd-senioren 	
pauze, ca. 10-15 min. 						
1F 	100	m 	vrije slag 	jongens 	junioren-jeugd-senioren 	finales 
2F 	100	m 	rugslag 	meisjes 	junioren-jeugd-senioren 	finales 
3F 	100	m 	wisselslag 	jongens 	junioren-jeugd-senioren 	finales 
4F 	100	m 	wisselslag 	meisjes 	junioren-jeugd-senioren 	finales 
Categorie: junioren/jeugd
Ontvangen inschrijvingen: Larissa Huisman nummer(s):6, 10
Femke Golverdingen nummer(s):2, 6, 12
Chimène Huisman nummer(s):4, 12
Julia Verhoeven nummer(s):4, 8
Rens nummer(s):7, 11
Nick nummer(s):7, 11
Aantal inschrijvingen: 6 inschrijvingen
Afmeldingen: Sacha Maas, Larissa
Laatste update: 06-10-2017 @ 21:21

Klik hier om terug te gaan.


06/01 200 minuten cup
07/01 Clubkampioenschappen De Warande
10/01 Jeugdmiddag
13/01 Competitie deel 2
18/01-21/01 ONK Masters korte baan
21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018